Menu Close

Sermaye Piyasalarında Siber Güvenlik ve Hukuki Uyum Webinarı

Birliğimizce 21 Eylül 2023 tarihinde 14.00-16.00 saatlerinde “Sermaye Piyasalarında Siber Güvenlik ve Hukuki Uyum” webinarı gerçekleştirilecektir.

Eliptik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mahir Kubilay Dağlı’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek webinarda Av. Özgür Kocabaşoğlu (Ortak ve Kurumsal İşler Lideri, Erdem & Erdem), Av. Didem Adlığ Sönmez (Yönetici Avukat, Erdem & Erdem) ve Selçuk Tuna (Kurucu Ortak, Arkheproject) konuşmacı olarak yer alacak.

Webinarda güvenlik tehditleri günümüz sermaye piyasalarını ve sermaye piyasası kurumlarını nasıl etkiliyor? Siber güvenliğe ilişkin kurumlar hangi tedbirleri alıyor? Alınan tedbirler yeterli mi? Etkinlikte güncel gelişmelerle birlikte sermaye piyasalarındaki siber güvenlik tehditleri, kurumların söz konusu tehditlere karşı geliştireceği iyi uygulama örnekleri ve siber güvenlik konusundaki başta sermaye piyasası ve kişisel verilerin korunması mevzuatı olmak üzere çeşitli düzenlemeler ele alınacak.

Webinara katılım için kayıt oluşturulması gerekmektedir.

Lütfen Kayıt Olmak için Tıklayınız.

Kayıt tamamlandıktan sonra webinara giriş için gerekli bilgiler tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Webinara kayıt yaptıranların, sisteme bağlandıklarında ad ve soyadları açık katılmaları beklenmektedir.