Menu Close

Sermaye Piyasalarında Siber Güvenlik ve Hukuki Uyum Webinarı

  • YER

    Çevrim İçi

  • TARİH

    21 Eylül 2023 Perşembe

  • SAAT

    14:00-16:00

Birliğimizce 21 Eylül 2023 tarihinde 14.00-16.00 saatlerinde “Sermaye Piyasalarında Siber Güvenlik ve Hukuki Uyum” webinarı gerçekleştirilecektir.

Eliptik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mahir Kubilay Dağlı’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek webinarda Av. Özgür Kocabaşoğlu (Ortak ve Kurumsal İşler Lideri, Erdem & Erdem), Av. Didem Adlığ Sönmez (Yönetici Avukat, Erdem & Erdem) ve Selçuk Tuna (Kurucu Ortak, Arkheproject) konuşmacı olarak yer alacak.

Webinarda güvenlik tehditleri günümüz sermaye piyasalarını ve sermaye piyasası kurumlarını nasıl etkiliyor, siber güvenliğe ilişkin kurumlar hangi tedbirleri alıyor, alınan tedbirler yeterli mi, sermaye piyasalarındaki siber güvenlik tehditleri, kurumların söz konusu tehditlere karşı geliştireceği iyi uygulama örnekleri ve siber güvenlik konusundaki başta sermaye piyasası ve kişisel verilerin korunması mevzuatı olmak üzere çeşitli düzenlemeler ele alınacak.

Webinara katılım için kayıt oluşturulması gerekmektedir.

Kayıt tamamlandıktan sonra webinara giriş için gerekli bilgiler tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Webinara kayıt yaptıranların, sisteme bağlandıklarında ad ve soyadları açık katılmaları beklenmektedir.

Bu etkinlik için başvuru süresi dolmuştur.