Menu Close

Kullanım Koşulları ve Gizlilik

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) internet sitesine hoş geldiniz. 

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki tüm koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

TSPB internet sitesinde yayınlanan çalışmalar kaynak gösterilmek suretiyle izinsiz yayımlanabilir.

Ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı TSPB ’nin yazılı iznine tabidir.

Site TSPB ’ye ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı Birlik tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanmaktadır.

TSPB, internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi güvenilirliğine inanılır kaynaklardan elde etme ve sitede yer alan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu konularında elinden gelen çabayı göstermektedir. Ancak, TSPB bu bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve tamlığı hususlarını garanti etmemektedir.

Sitede yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü bir zarar doğması halinde, TSPB hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, TSPB’yi bağlamamaktadır.

TSPB ’nin internet sitesinde yayımlanan yazılar Birliğin resmi görüşlerini yansıtmaz, yazar ve görüş sahiplerini bağlar.

Siteye girilen bilgilerin güvenliği ve gizliliği açısından TSPB gerekli önlemleri almıştır. Kullanıcıların kişisel bilgileri, yasal yükümlülük doğmadığı sürece, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacaktır. TSPB bu bilgileri sadece yasal düzenlemelerin zorunlu kıldığı durumlarda açıklayabilecektir.

TSPB, bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı, önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.