Menu Close

Yatırımcı Eğitimleri

Dünya Yatırımcı Haftası

Dünya Yatırımcı Haftası Tüm Hızıyla Devam Ediyor

IOSCO tarafından organize edilen ve bu yıl dördüncüsü 16 – 21 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Dünya Yatırımcı Haftası tüm hızıyla devam ediyor.

Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş. ve Birliğimiz iş birliğinde kutlanan Dünya Yatırımcı Haftası kapsamında, altı gün boyunca sabah ve öğleden sonra olmak üzere her gün online paneller gerçekleştiriliyor.  Panellerde Türkiye’nin önde gelen yatırım uzmanları, sektör temsilcileri ve akademisyenleri bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor.

Tüm katılımcılara açık olan etkinliklere katılım da ücretsiz. Kayıt olunduktan sonra paneller www.dunyayatirimcihaftasi.org.tr web sitesi Program menüsü Etkinliğe Git bölümünden kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak izlenebiliyor. Ayrıca TSPB Youtube kanalından da eş anlı olarak takip edilebiliyor.

İzleyiciler, web sitesindeki etkinlik sayfasında yer alan Soru Gönder butonu ile panel moderatörü aracılığıyla konuşmacılara sorularını yönlendirilebiliyor.

Çekilişle ödül veriliyor

Panellere katılanlara “katılım belgesi” verilecek. Her paneli takiben yapılacak çekiliş ile bir katılımcı piyasa değeri 4.000 TL olan “1 yıllık Sentiment Algo Aplikasyon Aboneliği”, “3 Aylık İdeal Pro + Mobil Aboneliği” ile “Piyasa Psikolojisi, “Trading Disiplini ve Sentiment Algo ile Piyasalara Yeni Bir Bakış” eğitiminden oluşan Sentiment Algo Finansal Okuryazarlık Paketi kazanıyor. Oturumları takip edecek iki katılımcı iki aylık “MatriksIQ Terminali” ile iki kişi de iki aylık “MatriksIQ Mobil” ödülünü kazanmayı hak ediyor. Ayrıca “Finans ve Muhasebe Alanında Dijital Dönüşüm ve Kariyeri Uzmanına Sor” oturumu sonunda yapılacak çekiliş ile de bir katılımcıya “Fintech Sertifika Programı” hediye edilecek.

Hediye kazananların listesi her gün panellerin bitiminden sonra www.dunyayatirimcihaftasi.org.tr internet adresinde açıklanıyor.

TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları Dokuzuncusuyla Devam Ediyor!

“TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları” etkinliği Gri Portfoy Yönetimi A.Ş iş birliğiyle 6 Haziran 2023 Salı günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Birliğimiz TSPB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, Gri Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Berna Sevindi ve Gri Finansal Teknolojiler A.Ş. Yönetici Ortak Erol Polat, “Yatırım Fonlarının Yaygınlaşması ve Teknoloji” konusunu ele alacaklardır.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle aşağıda yer alan link üzerinden kayıt oluşturulması gerekmektedir.

İlginiz ve katılımınız için teşekkür ederiz.

Etkinliğin Yapılacağı Adres: Büyükdere Caddesi No:173 1. Levent Plaza A Blok Kat 4 – Levent-İstanbul

TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları Sekizincisiyle Devam Ediyor!

“TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları” etkinliği Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. iş birliğiyle 23 Mayıs 2023 Salı günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Birliğimiz TSPB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Kurumsal İletişim Direktörü Dr. Barış Esen “Yatırımcı Psikolojisi”,  Direktör Dr. Nuri Sevgen “Yurt Dışı Piyasalarda Nasıl İşlem Yapılır?” ve Başekonomist Erol Gürcan “Makroekonomik Görünüm” konu başlıklarını ele alacaklardır.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle aşağıda yer alan link üzerinden kayıt oluşturulması gerekmektedir.

Kontenjanımız dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

Etkinliğin Yapılacağı Adres: Büyükdere Caddesi No:173 1. Levent Plaza A blok Kat 4- Levent-İstanbul

TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları Yedincisiyle Devam Ediyor!

“TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları” etkinliği İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. iş birliğiyle 9 Mayıs 2023 Salı günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Birliğimiz TSPB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’den Ergün Tekgül “Paya Dayalı Vadeli İşlemler” ve İsmail Güner “Borsa İstanbul’da Teknik Analiz Yöntemleri ve Uygulamaları” konu başlıklarını ele alacaklardır.

Etkinliğin Yapılacağı Adres: Büyükdere Caddesi No:173 1. Levent Plaza A blok Kat 4- Levent-İstanbul

TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları Altıncısıyla Devam Ediyor!

TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları” etkinliği QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. iş birliğiyle 25 Nisan 2023 Salı günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Birliğimiz TSPB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Ekonomist Hilmi Yavaş ve Kıdemli Analist Kutluhan Murat Bulut “Makro Göstergeleri Okuyarak Hisse Senedi Piyasasında Yatırım Teması Oluşturmak” konu başlığını ele alacaklardır.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle aşağıda yer alan link üzerinden kayıt oluşturulması gerekmektedir.

İlginiz ve katılımınız için teşekkür ederiz.

Etkinliğin Yapılacağı Adres: Büyükdere Caddesi No:173 1. Levent Plaza A blok Kat 4- Levent-İstanbul

TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları Beşincisiyle Devam Ediyor!

“TSPB’de Yatırımcı Buluşmaları” etkinliği Garanti BBVA Yatırım iş birliğiyle 11 Nisan 2023 Salı günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Birliğimiz TSPB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, Garanti BBVA Yatırım Araştırma ve Yatırım Danışmanlığı Direktörü Tufan Cömert moderatörlüğünde Yatırım Danışmanlığı Birim Müdürü Özgür Yurtdaşseven “Finansal Piyasa Trendleri ve Yatırım Temaları” ve Araştırma Birim Müdürü Recep Demir “Temel Değerleme ve Analiz Yöntemleri” konu başlıklarını ele alacaklardır.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle aşağıda yer alan link üzerinden kayıt oluşturulması gerekmektedir.İlginiz ve katılımınız için teşekkür ederiz.Etkinliğin Yapılacağı Adres: Büyükdere Caddesi No:173 1. Levent Plaza A blok Kat 4- Levent-İstanbul

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ