Menu Close

VİOP’ta Devreye Alınacak Yeni Ürünler Hakkında Bilgilendirme Toplantısı

Borsa İstanbul A.Ş. Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nda (VİOP) yakın zamanda aşağıdaki sözleşmeler/yenilikler devreye alınacaktır.

a) Platin, paladyum Vadeli İşlem Sözleşmeleri,b) Fiziki Teslimatlı DolarTL Vadeli İşlem ve Opsiyon Sözleşmeleri,c) Fiziki Teslimatlı DİBS Vadeli İşlem Sözleşmeleri,d) DolarTL Opsiyon Sözleşmelerinde 3. standart vade ayının işleme açılması.

Yenilikler hakkında bilgi vermek, Takas işlemleri konusunda katılımcıları bilgilendirmek ve VİOP özelinde görüş alış verişinde bulunmak amacıyla 09 Eylül 2021 Perşembe günü saat 14:00’te Borsa İstanbul VİOP ve Ürün Geliştirme Direktörlükleri temsilcileri, Takasbank’tan ise Türev Araç Takas ve Merkezi Karşı Taraf Direktörlükleri temsilcilerinin katılımıyla çevrimiçi (online) bir toplantı gerçekleştirilecektir.

Borsa İstanbul VİOP üyesi aracı kurum ve banka üyelerimizin davet edildiği ve çevrimiçi (online) gerçekleştirilecek toplantıya sınırlı kontenjan nedeniyle 07 Eylül 2021 Salı günü saat 15:00’e kadar katılım kaydının tamamlanması gerekmektedir. Öngörülen kontenjana ulaşılması halinde kayıt linki erken kapatılabilecektir.

Kayıt tamamlandıktan sonra toplantıya giriş için gerekli bilgiler katılımcılara e-posta ile iletilecektir. Toplantıya kayıt yaptıranların bağlandıklarında ad ve soyadları açık katılmaları beklenmektedir.

Kontenjan sınırı nedeniyle, kurum başına katılım 1 kişi ile sınırlıdır.

Kontenjanımız dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.