Menu Close

Verilerinizden Değer Üretin Webinarı

Birliğimizce 30 Mart 2021 tarihinde 19:30-21:00 saatleri arasında “Verilerinizden Değer Üretin” konulu webinar gerçekleştirilecektir. İnfina Yazılım A.Ş. İş Zekası ve Bilgi Servisleri Grup Müdürü Burçin YAZICI ve İnfina Yazılım A.Ş. İş Zekası ve Bilgi Servisleri Ürün Lideri Murat DOSAY’ın konuşmacı olarak yer alacağı webinarda aşağıdaki konular ele alınacaktır.

Verinin ÖnemiÇağımızın petrolü: VeriÖnce TemizlikGeçmiş verileriniz bugün gibi erişilir olsunVeriden Bilgiye GeçişVerinizi toplayın, sadeleştirin, durumu öğrenin, projeksiyon yapın ve aksiyon alınVerinin bilgiye hızlı dönüşmesi: Yarın Değil Bugün!Veri Analitiği Avantajlarına Hazır mısınız?Bilinçli veri üretmek: Hedef Odaklı YaklaşımCovid-19 ile hızlanan dönüşümde ortaya çıkan fırsatları “akıllı adımlar” ile yakalayınİhtiyaçlarınızı operasyonel sistemlerden beklemeyin, analitik çözümleri yapılandırınManuel akıştan kontrollü otomatik akışa geçiş: Veri Girmek Yerine Aksiyon Belirlemeye Vakit AyırınPiyasayı Takip EdinVarlıklarınız sektör dağılımını izleyin: Ben Neredeyim, Sektör Nerede?Yatırım Fonları ve Yatırım Ortaklıklarına Dair Tüm AnalizlerHedeflerinizi Takip EdinVeriye dayalı prim hesaplamalarıHedef ve gerçekleşme analizleriHacim, komisyon, RM analizleriKurum Verimi ArtırınVerilerinizi bültene dönüştürünChurn Analizi: Yoksa Müşterim Gidiyor Mu?Banka Aracı Kurumlarına Özel: Banka ve Aracı Kurum Verileri Konsolidasyonu ve Analizi

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek webinara katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle 26 Mart Cuma günü 17.00’a kadar katılım kaydının tamamlanması gerekmektedir.

Kontenjanımız dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz. Webinarımızı TSPB Youtube kanalımız üzerinden canlı izleyebilirsiniz.