Menu Close

Üniversite Öğrencilerine Yönelik Sermaye Piyasalarında Kariyer ve Yatırım Programı

Birliğimizce 2023 yılında T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenen “Yetenek Her Yerde” temalı Bölgesel Kariyer fuarlarında standımızı ziyaret eden, üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz seminerlere katılım sağlayan, üniversitelerin Birliğimize gerçekleştirdiği teknik gezilere katılan öğrencilere özel 2 gün süreli bir program planlandı.

Üniversite öğrencilerinin meslek seçimlerine ve kariyer yolculuğuna katkıda bulunmak, sermaye piyasalarını tanıtmak, mesleki ve kişisel gelişim konularında bilgi ve beceri düzeylerini geliştirmek amacıyla, 27-28 Aralık 2023 tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştireceğimiz “Sermaye Piyasalarında Kariyer ve Yatırım Programı” gerçekleştirilecektir.

Eğitim programında aşağıda yer alan konu başlıkları ele alınacaktır.

1.Gün 27 Aralık 2023 10.00-17.00

Yeni Mezunların İşe Girişte Dikkat Etmesi Gereken Önemli Noktalar Bayram Ünal (BNB Eğitim ve Danışmanlık Kurucu)
İş Dünyası Adaylarını Yeni Dönemde Neler Bekliyor? Ezgi Gümüştekin Denizbank A.Ş. (Deniz Akademi Gelişim, Bölüm Müdürü Akademi Müdürü)
Sermaye Piyasası Faaliyetleri Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Süreci Elif Gönençer (TSPB Genel Sekreter Yardımcısı)

2.Gün 28 Aralık 2023 10.00-17.00

Sermaye Piyasalarını Anlamak Orkun Gödek Deniz Yatırım (Strateji ve Araştırma Genel Müdür Yardımcısı), Bekir Gürdamar (Finans Gazetecisi)
Türev Piyasalar 101: Riske Karşı Strateji Cumhur Örnek, Deniz Yatırım (Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı)
Fon Piyasalarının Yapısı ve İşleyişi Onur Duygu, Fon Turkey Kurucu

Programa katılım sağlayabilmeniz için aşağıda yer alan link üzerinden kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Lütfen Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Microsoft Teams Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek eğitim programına giriş bilgileri program öncesinde sizlere e-posta yoluyla iletilecektir.

Eğitim programı sonunda dijital katılım belgesi takdim edilecektir.