Menu Close

Start-up’ların Önündeki Engeller Paneli

23 Mart 2021 tarihinde 14:00-15:30 saatleri arasında “Start-up’ların Önündeki Engeller” paneli gerçekleştirilecektir. TSPB Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Eraslan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek panelde, Foder Yönetim Kurulu Başkanı Attila Köksal CFA, Erdem & Erdem Ortak Avukatlık Bürosu Kurucu ve Kıdemli Ortağı Prof. Dr. H. Ercüment Erdem ve Akinon Kurucu Ortağı Tolga Tatari konuşmacı olarak yer alacak olup aşağıdaki konular ele alınacaktır.

Start-upların Önündeki Hukuki EngellerStart-upların kuruluş sürecinde, yatırım alırken, finansman sağlarken veya yatırımcının çıkışında karşılaştıkları hukuki engeller.

Start-up’ların Önündeki Finansal Engeller ve Pandemi Döneminde Start-up Yatırımlarındaki GelişmelerGirişimcilerin karşılaştıkları finansal engeller ve son yıllarda start-up ekosisteminde finansman alanında yaşanan olumlu gelişmeler.

Perakende Start-uplarına Sektörden Bir BakışE-ticarette karşılaşılan problemler ve multi-channel ve omni-channel platformlarının perakendecilere katkıları.

Panele katılım ücretsiz olup kontenjanın sınırlı olması nedeniyle 22 Mart 2021 Pazartesi günü saat 17.00’a kadar katılım kaydının tamamlanması gerekmektedir.Kayıtları tamamlanan katılımcılara panele giriş için gerekli bilgiler e-posta ile yönlendirilecektir.

Kontenjanımız dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz. Panelimizi TSPB Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.