Menu Close

Kurumsallaşmada Sürdürülebilirlik ve Mükemmellik Çalıştayı

Çalıştay Hakkında

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ile Sürdürülebilir Eğitim Gelişim ve Mükemmellik Derneği’nin 2019 yılı ortak etkinlikleri kapsamında “Kurumsallaşmada Sürdürülebilirlik ve Mükemmellik” çalıştayları düzenlenecektir.

24 Eylül 2019 tarihinde planlanan ilk çalıştay İzmir’de Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekterliği Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

SEGM Kurucu Başkanı Çağlar Çabuk ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Eğitim Müdürü Dr. Gökhan Büyükşengür’ün moderatör olarak yer alacağı çalıştayda sürdürülebilirliğin parmak izi: kurumsallaşma, kurumsallaşma faktörleri, organizasyonel sürdürülebilirliğin boyutları ve kurumların mükemmellik yolculuğu konuları ele alınacaktır.

Söz konusu çalıştaylar ile insan ve organizasyon boyutlarını etkileyen ve bu boyutlardan etkilenen unsurlarla ilgili durum tespitinin yapılması, süreçlerin iyileştirilmesi ve mükemmel sonuçlara ulaşılması konusunda izlenecek yol haritalarının ortak akılla ortaya çıkması amaçlanmaktadır.

Sürdürülebilirlik çalıştayları tematik konular kapsamında konu uzmanları ve ilgili taraflar bir araya getirilerek modaratör eşliğinde beyin fırtınası ve arama konferansı yöntemleriyle uygulanmaktadır.Çalıştayın sonunda elde edilen bulgular raporlanarak kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Çalıştay;

Reel sektör şirketlerinin üst düzey yöneticileri,

Kamu kuruluşlarının üst düzey yöneticileri,

Kurumsal gelişim veya mükemmellik alanında görev yapan yöneticiler,

Stratejik planlama alanında görev yapan yöneticiler,

Toplumsal sorumluluk alanında görev yapan yöneticiler,

Çevre yönetimi, toplumla ilişkiler alanında görev yapan yöneticiler,

Etik mevzuata uyum alanlarında görev yapan yöneticiler,

Akademisyenler,

Serbest eğitmenler ve danışmanların katılımına açıktır.

Çalıştayımızın kontenjanı dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

Çalıştayın yapılacağı adres: Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Konferans Salonu- Atatürk Cad. No: 382 Alsancak / İZMİR