Menu Close

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’nın Son Başvuru Tarihi Yoğun İstek Üzerine 23 Ekim 2017 Tarihine Kadar Uzatıldı!

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması sinemaseverleri ve yönetmenlik konusunda kendine güvenenleri bekliyor. 3 Nisan’da başvuruları başlayan yarışmanın son katılım tarihi 23 Ekim tarihine uzatıldı.

Dört yıldır Birliğimiz tarafından düzenlenen yarışma, her yıl olduğu gibi bu yıl da toplumsal bir meseleye parmak basıyor: tasarruf bilinci! “Küçük birikimler, büyük mucizeler yaratır” sloganıyla duyurulan kısa film yarışması, toplumda finansal bilincin artmasına katkıda bulunmak hedefiyle düzenleniyor. Birikimlerin finansal alanda yatırımlara dönüştürülmesinin önemini en güzel şekilde anlatan filmler, Birliğimiz tarafından para ödülü ve çeşitli hediyelerle onurlandırılıyor.

Katılım şartları oldukça kolay! Yurtiçi ve yurtdışından tüm katılımcılara açık olan kısa film yarışması için başvurular 23 Ekim 2017 tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com adresi üzerinden yapılabilecek. Yarışmaya cep telefonuyla çekilen videolarla da katılmak mümkün.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin bu tarihe kadar;

  • Küçük birikimlerle geleceği inşa etmenin,
  • Düzenli para biriktirme ve yatırım yapmanın,
  • Birikimi finansal araçlarda yatırıma dönüştürerek geleceği güvence altına almanın,

önemini anlatan ve 3 dakikayı aşmayan filmlerini www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla teslim edebiliyor.

18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık olan yarışmaya başvurmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Yarışma sonucunda birinci 12 bin TL, ikinci 10 bin TL, üçüncü ise 7 bin 500 TL’lik para ödülü kazanırken; ilk 10’a giren yarışmacılara Birliğimiz tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden birine ücretsiz katılma imkanı ve 1 yıl süreli İKSV Mavi Lale Kart Üyeliği hediye edilecek. Ayrıca, ilk üçe giren katılımcılar dokuz aylık Sinemia üyeliği kazanacak.

Kısa filmler, Birliğimiz Başkan Vekili Dr. Berra Doğaner, Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Çetinkaya, Birliğimiz Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel ve Hürriyet Gazetesi Sinema ve Spor Yazarı Uğur Vardan’dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Adaylar, www.kameraelindegelecegincebinde.com adresindeki başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilir ve yarışma şartlarıyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirler.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ