Menu Close

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’na Başvurular Devam Ediyor

“Küçük birikimler, büyük mucizeler yaratır!” sloganıyla, Birliğimiz tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’nın başvuru süreci devam ediyor. Toplumda finansal bilincin artmasına katkıda bulunmak hedefiyle düzenlenen ve yurt içi ile yurt dışından tüm katılımcılara açık olan kısa film yarışması için başvurular 29 Eylül tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com adresi üzerinden yapılabilecek. Yarışmaya cep telefonuyla çekilen videolarla da katılmak mümkün.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin bu tarihe kadar;

  • Düzenli para biriktirme ve tasarruf etmenin,
  • Birikimi yatırıma dönüştürerek geleceği güvence altına almanın,
  • Küçük birikimlerle geleceği inşa etmenin

önemini anlatan ve 3 dakikayı aşmayan filmlerini www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla teslim edebiliyor.

18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık olan yarışmaya başvurmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Yarışma sonucunda birinci 12 bin TL, ikinci 10 bin TL, üçüncü ise 7 bin 500 TL’lik para ödülü kazanırken; ilk 10’a giren yarışmacılara Birliğimiz tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden birine ücretsiz katılma imkanı ve 1 yıl süreli İKSV Mavi Lale Kart Üyeliği hediye edilecek. Ayrıca, ilk üçe giren katılımcılar 9 aylık Sinemia üyeliği kazanacak.

Kısa filmler, Birlik Başkan Vekili Dr. M. Berra Doğaner, Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü ve Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çetinkaya, Birlik Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel ve Hürriyet Gazetesi Sinema ve Spor Yazarı Uğur Vardan’dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Adaylar, www.kameraelindegelecegincebinde.com adresindeki başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilir ve yarışma şartlarıyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirler.