Menu Close

İnovaLİG Programı Başvuruları Başladı!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) IMP³rove Academy işbirliğinde düzenlediği ve her yıl Türkiye’nin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı başvuruları başladı.

İnovaLİG programında, 2017’de ulaşılan 971 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başardı. 5 farklı kategoride 2017 yılının şampiyonları, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda ödüllerini aldı.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan  İnovaLİG’de yer almak isteyen firmalar, herhangi bir ücret ödemeden www.inovalig.com web sitesinden programa ön kayıt yaptırabiliyor.

İlk aşama sonucunda, katılımcı her bir firma için yaklaşık 100 sayfalık bir inovasyon raporu hazırlanacak. 350€ değerinde olan bu rapor, tüm katılımcı firmalara ücretsiz olarak gönderilecek. 5 farklı kategoride ilk 5 olmak üzere toplamda 25 firma, IMP3rove Academy raporları baz alınarak yarı finallere katılmaya hak kazanacak. Yarı finalistler, büyük jüri karşısında 5’er dakikalık, inovasyon yönetimi yaklaşımlarını anlatan sunumlar yapacak. Bu sunumlar sonucunda her kategoride seçilen ilk 3 firmaya Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda ödülleri takdim edilecek.

İnovaLİG 2018’e www.inovalig.com adresinden ücretsiz olarak başvuru yapılabiliyor.

Kayıt için son tarih 15 Nisan 2018

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ