Menu Close

"Covid -19: Krizden İyileşmeye Giden Yol ve Finans Profesyonellerine Düşen Görevler" Webinarı

Birliğimizce 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü 14:00-15:30 saatleri arasında “Covid -19: Krizden İyileşmeye Giden Yol ve Finans Profesyonellerine Düşen Görevler” konulu webinar gerçekleştirilecektir.

Filiz Demiröz (ACCA Türkiye ve Gelişmekte olan Ülkeler Başkanı), Ertan Türkmen (ACCA, GMY, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı) ve Burak Polat’ın (ACCA, Finans Direktörü, Digitürk) konuşmacı olarak yer alacakları webinarda aşağıdaki konular ele alınacaktır.

  • Covid-19 krizinin dünya ekonomisi ve iş dünyası üzerindeki kısa, orta ve uzun vadedeki etkisi
  • Krizden iyileşmeye giden yolda finans ve muhasebe profesyonellerinin kurumları için yapmaları gereken planlamalar
  • Covid-19 sonrası dönemde ekonomilerin, iş dünyasının ve şirketlerin daha sürdürülebilir hale gelmeleri için finans profesyonellerine düşen görevler ve geliştirmeleri gereken beceri setleri

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek webinara katılım ücretsiz olup sınırlı kontenjan nedeniyle 20 Temmuz Pazartesi günü 17:00’a kadar katılım kaydının tamamlanması gerekmektedir.

Kayıt tamamlandıktan sonra webinara giriş için gerekli bilgiler tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Webinara kayıt yaptıranların bağlandıklarında ad ve soyadları açık katılmaları beklenmektedir.

Kontenjanımız dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

*Kayıt linkinin açılamaması durumunda www.tspb.org.tr adresi üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz.