Menu Close

Birliğimiz, TKYD ve EFAMA İş Birliğinde "Pandemi Sonrası Toplumsal Sorunlar" Paneli 8 Mart’ta Düzenleniyor

Birliğimiz, Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD) ve Avrupa Yatırım Fonları ve Varlık Yönetimi Birliği (EFAMA), “Pandemi Sonrası Toplumsal Sorunlar” konusunu uzmanları ile masaya yatıracak. Ücretsiz olacak etkinlik, 8 Mart 2021 tarihinde 14.00 – 15.45 saatlerinde TSPB YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Etkinliğe yurt dışından iki önemli isim katılacak. Programın konuklarından olan David Birch, dijital kimlik ve dijital para konusunda dünyanın sayılı isimlerinden bir olarak kabul görüyor. Aynı zamanda son dönemlerin en iyi 100 FinTech etkileyicisinden biri olarak yorumlanıyor. Birch, Pandemi Sonrası: Yeni Araçlar, Yeni Pazarlar konusunda görüşlerini sunacak.

Oturumun ikinci konuğu ise Düzenleyici İstihbarat Küresel Başkanı ve EFAMA Yönetim Kurulu Üyesi olan Dr. Sabine Dittrich olacak. Dittrich, finansal hizmetler alanında küresel uzmanlığa sahip bir yönetici. Hukuk, kamu politikaları ve uyum alanında ise uzmanlığı bulunuyor. Dr. Sabine Dittrich, pandemi sonrası toplumsal sorunlar konusunu hukuk, kamu politikaları açısından ele alacak. Aynı zamanda konuyu çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) açısından değerlendirecek.