Menu Close

“6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’nda Bir Ödül de Halktan Geliyor!

Birliğimizin, tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla altıncısını düzenlediği “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması’nda jüri üyeleri tarafından belirlenen ilk 10 film, bu yıl ilk defa halkın oylamasına sunulacak. Oylama süreci 29 Mayıs tarihine kadar www.kisafilmoylama.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Halk oylamasında birinci olan film, 5.000 TL değerindeki yatırım fonunun sahibi olacak.

Jüri tarafından seçilen ilk 4 filme ek olarak bu yıl beşinci olan filme “Halk Özel Ödülü” verilecek. Ayrıca oylamaya katılan 300 kişiye 1 ay geçerli olmak üzere 4 GB internet hediye edilecek. Halk oylamasında birinci olan film, jüri tarafından seçilen ilk dört film arasında yer alıyorsa, beşincilik ödülü sıralamada ilk dört içerisinde yer almayan bir sonraki filme verilecek.

Yarışmada birinci olan filmin yönetmeni 12.500 TL değerinde yatırım fonunun sahibi olacak. İkinci 10.000 TL, üçüncü 7.500 TL, dördüncü olan film ise Cüneyt Cebenoyan Özel Ödülü olarak 5.000 TL değerinde yatırım fonunun sahibi olacak.

Oylamaya katılmak için: www.kisafilmoylama.com

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ