Menu Close

4. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi ile 19. Altın Pusula Etkinlik Yönetimi Ödülüne Layık Görüldük

Birliğimiz, 2019 yılında gerçekleştirdiği 4. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi ile Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 19. Altın Pusula Etkinlik Yönetimi Ödülü’nün sahibi oldu.

11 Mart 2021 tarihinde düzenlenen ve iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden olan 19. Altın Pusula Türkiye Halka İlişkiler Ödülleri ‘Etkinlik Yönetimi’ kategorisinde Birliğimize takdim edildi. Ödülü Birliğimiz adına Genel Sekreterimiz İlkay Arıkan teslim aldı.

8 aylık yoğun çalışma ve büyük emeklerle düzenlenen 4. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi ile ödüle layık görüldükleri için büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren İlkay Arıkan, paydaşlarımız olan başta T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi, Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul Grubu olmak üzere ulusal ve uluslararası kamu temsilcileri, bankalar, aracı kuruluşlar, portföy yönetim şirketleri, yatırım ortaklıkları, halka açık şirketler, sigorta şirketleri, üniversiteler (bilim insanları ve öğrenciler), sektör liderleri ve dönüşümün farklı adımlarındaki liderlerinin kongrede sunduğu bilgi ve deneyimlerinin toplumun geniş kesimlerine ulaşması için çalıştık. Kamu ve özel sektör kurumları, sivil toplum kuruluşları ve akademinin dahil olduğu 130 kişilik gönüllü bir ekiple içeriklerimizi belirledik. Aldığımız bu ödül de başarımızı tescillemiş oldu. Kongremizin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ